Všeobecné obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují podmínky koupě a využití dárkových poukazů pro nákup zboží Royal Tea, kterými jsou ke dni účinnosti těchto obchodních podmínek na všech jeho pobočkách.

1. Jak dárkový poukaz nakoupit?

Osobně na pobočkách Royal Tea Hamleys, Royal Tea Plzeň, Royal Tea Liberec, Royal Tea Atrium Palác Pardubice, Royal Tea Metropole Zličín, Royal Tea Centrum Krakov, Royal Tea Centrum Černý Most, Royal Tea Westfield Chodov, Royal Tea Campus Square Brno. Poukazy si zde můžete zakoupit bez předchozí objednávky.

2. Jaká je cena poukazu? Jaké jsou podmínky použití poukazu?

Dárkové poukázky Royal Tea jsou v hodnotách 300, 500 a 1000 Kč. Dárkové poukázky je možné použít pouze v originálu a je nutné je předložit při koupi zboží. Dárkovou poukázku je možné využít na koupi zboží pouze jednorázově. Hodnotu dárkových poukázek tedy nelze rozdělit na koupi zboží v různých pobočkách. Dárkové poukázky nejsou směnitelné za finanční prostředky, při placení dárkovými poukázkami nelze vracet.

3. Jaká je platnost poukazu?

Poukaz je platný 6 měsíců od nákupu, po uplynutí tohoto data se dárkový poukaz stává neplatným. V takovém případě ale není nárok na jakoukoliv náhradu za nevyužité finanční prostředky ani vrácení kupní ceny poukázky. V případě ztráty nebo poškození dárkové poukázky není prodávající povinen vystavit vlastníkovi poukázky novou poukázku.

4. Jaký je způsob platby?

Osobní odběr na pobočkách - kartou i hotově.

5. Reklamační řád a informace o záruce

Nastane-li jakýkoliv problém při uplatnění voucheru, doporučujeme jej řešit přímo na místě. Tímto krokem je možné předejít dalším nedorozuměním. Pokud se problém nepodaří vyřešit na místě nebo Tvoje nespokojenost trvá i nadále, obrať se s důvěrou na nás. O problému nás můžeš kontaktovat písemnou formou na e-mailu royalteacz@gmail.com, která musí obsahovat tyto náležitosti:

  • Jméno zákazníka
  • Kód voucheru
  • Popis problému a vyjádření ze strany poskytovatele služeb

Bez příslušných podkladů nelze reklamaci uznat jako plnohodnotnou.

6. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky se řídí právním řádem České republiky. Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 1.12.2022

7. O nás

Royal Tea Praha s.r.o.
Tiskařská 673/10a, Malešice,
108 00 Praha
IČ: 07307390
Email: royalteacz@gmail.com
Tel. 608303047